^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W dniu dzisiejszym tj. 26.05.2022 podopieczni  Dziennego Domu Pobytu Senior+ w Rachcinie brali udział w pielgrzymce do do Sanktuarium Matki Boskiej Licheńskiej. Z seniorami na pielgrzymkę udali się również Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko oraz Przewodniczący Rady Gminy Jarosław Bojarski. 

Ósmoklasiści, powodzenia na egzaminie! - Gmina Wołomin

Drodzy Ósmoklasiści !

Przed Wami niezwykle ważne dni – egzaminy ósmoklasisty.

Życzę, aby osiągnięte przez Was wyniki stały się, nie tylko potwierdzeniem rzetelnej wiedzy, jaką zdobyliście, ale pozwoliły na dostanie się do nowej, wymarzonej szkoły.

Niech spełnią się Wasze oczekiwania oraz otworzą się drzwi do realizacji życiowych celów.

Rodzicom i Opiekunom uczniów klas ósmych życzymy w tych dniach wiele, spokoju i wiary, że młodzież mądrze wykorzysta zdobytą wiedzę i umiejętności.

Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko

Przewodniczący Rady Gminy Jarosław Bojarski

Kierownik Gminnego Zespołu Oświaty Beata Domagalska.

 

W dniu dzisiejszym tj. 20.05.2022r. w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach obchodzono Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, w związku z tym odbyło się spotkanie z rodzicami dzieci z niepełnosprawnościami.

W dniu 18 maja 2022 roku minęło 102 lata od przyjścia na świat Karola Wojtyły patrona Szkoły Podstawowej w Bobrownikach.

W miejscowości Rachcin trwają pracę związane z inwestycją pn."Termomodernizacja budynku zlokalizowanego na działce 119/2 w Rachcinie wraz z wymianą pokrycia dachowego i pomalowaniem pomieszczenia klubu młodzieżowego." 

Zapraszamy na pikniki wojskowe!

Zgłoszenia do służby będzie można składać 21 maja w 102 lokalizacjach w całym kraju (32 pikniki wojskowe ze stoiskami rekrutacyjnymi oraz 70 punktów rekrutacyjnych) oraz online poprzez portal rekrutacyjny Strona główna - CWCR (wojsko-polskie.pl).

Ochotnicza Straż Pożarna w Bobrownikach dzięki sponsorowi firmie "For Nature Solutions Sp. z o.o." z Łysomic pozyskała kolejny sprzęt przydatny do prowadzenia akcji na terenie Gminy Bobrowniki.

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłata świadczenia w ramach Rządowego Programu Rodzina 500 plus w formie przelewu i gotówki nastąpi w dniu 20.05.2022r. (piątek). 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą