^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, tekst i na zewnątrz

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłata świadczenia w ramach Rządowego Programu Rodzina 500 plus zarówno w formie przelewu jak i gotówki nastąpi w środę 17 lipca 2019r. Kasa UG Bobrowniki czynna w godz. 8.00 - 14.00.

Znalezione obrazy dla zapytania gops

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłaty świadczenia rodzinnego w formie przelewu jak i gotówki nastąpią 11-12 lipca br. (czwartek-piątek). Kasa UG czynna w godzinach 8:00 - 14:00.

Sołtysi z terenu Powiatu Lipnowskiego stanęli w szranki podczas kolejnej Sołtysiady która odbyła się w ostatnią sobotę w Bobrownikach.

 

 

Gminna Biblioteka informuje,że przez okres wakacji jest czynna i zaprasza dorosłych, dzieci i młodzież do korzystania. W swoje ofercie posiadamy sporo nowości wydawniczych. Istnieje również możliwość wypożyczenia gier planszowych. Zapraszam serdecznie

Dzieci z Klubu dziecięcego "Bobrowiaczek" wraz z Panią Kierownik Sylwią Uzarską oraz opiekunkami złożyły wizytę w Urzędzie Gminy w Bobrownikach, tu zostały przyjęte przez Wójta Jarosława Jacka Poliwko oraz Przewodniczącego Rady Gminy Jarosława Bojarskiego.

Obraz może zawierać: tekst

Znalezione obrazy dla zapytania pszok

W związku z odbywającą się w dniu 6 lipca br. Sołtysiadą, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Bobrownikach będzie nieczynny.

Znalezione obrazy dla zapytania konkurs na najpiękniejszy ogród

Już po raz kolejny w gminie Bobrowniki ogłoszony zostaje konkurs na najpiękniejszy ogród. Zamierzeniem tego konkursu jest, aby mieszkańcy dbali o swoje posesje i otoczenie, a jednocześnie dawali dobry przykład innym. Pięknych ogrodów w gminie Bobrowniki jest coraz więcej.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą