^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

 Święta Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei.

Czas odradzania się w siłę Chrystusa i siłę człowieka.

 Życzymy, aby przyniosły radość i wzajemną życzliwość.

Niech ten świąteczny czas będzie okazją do odpoczynku,

miłych spotkań i pielęgnowania tradycji w rodzinnym gronie.   

W Niedziele Palmową po raz pierwszy na terenie Gminy Bobrowniki odbyło się śniadanie wielkanocne. Po każdej mszy świętej w Bobrownikach, Gnojnie i Rachcinie mieszkańcy tłumnie przybyli by skosztować potrawy wielkanocne przygotowane przez Panie z Kół Kobiet działających w gminie.

Znalezione obrazy dla zapytania jajeczko przedswiateczne

Proboszcz Parafii p.w. św. Anny w Bobrownikach ks. prof. dr hab. Zdzisław Pawłowski, Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko, Przewodniczący Rady Gminy Jarosław Bojarski oraz panie z kół kobiet z Gminy Bobrowniki serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców na Gminne Jajeczko Przedświąteczne.  W najbliższą niedziele tj. 14 kwietnia br. po każdej mszy świętej:

w Bobrownikach o godzinie 8:30 i 11:30,

w Gnojnie o godzinie 10:00,

w Rachcinie o godzinie 16:00.

 

Serdecznie Zapraszamy.

Wójt Gminy Bobrowniki ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż autobusu szkolnego

Przedmiot sprzedaży: Autobus szkolny AUTOSAN S.A. A0909 L.04 12.5t stanowiący mienie Gminy Bobrowniki.

Znalezione obrazy dla zapytania gops zasiłek

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobrownikach informuje, że w dniach 17-18(środa-czwartek) kwietnia br. wypłacane będą zasiłki okresowe i celowe.  Kasa Urzędu Gminy czynna w godzinach 8:00 - 14:00.

Znalezione obrazy dla zapytania strajk nauczycieli

Drodzy Rodzice, Szanowni Mieszkańcy Gminy Bobrowniki, w związku z trwającym od 08.04.2019 r. do odwołania ogólnopolskim strajkiem nauczycieli informuję, że wśród trzech placówek z terenu gminy Bobrowniki do akcji protestacyjnej przystąpili nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach i Gimnazjum w Bobrownikach im. Ziemi Dobrzyńskiej. Bez zakłóceń funkcjonuje Przedszkole Samorządowe w Bobrownikach.

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłata świadczenia w ramach Rządowego Programu Rodzina 500 plus zarówno w formie przelewu jak i gotówki nastąpi w czwartek 11 kwietnia 2019r. Kasa UG Bobrowniki czynna w godz. 8.00 - 14.00.

Znalezione obrazy dla zapytania gops

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłaty świadczenia rodzinnego w formie przelewu jak i gotówki nastąpią 10-11 kwietnia br. (środa - czwartek). Kasa UG czynna w godzinach 8:00 - 14:00.

Pod opiekę pracowników Urzędu Gminy trafiły bezdomne psy.

Wojewoda Kujawsko-Pomorski zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego pn. „PRZYRODA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO”.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą