^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W dniu dzisiejszym tj. 27.08.2021r. zgodnie z tradycją po raz kolejny, na zaproszenie Wójta Gminy Bobrowniki Jarosława Jacka Poliwko oraz Przewodniczącego Rady Gminy Bobrowniki Jarosława Bojarskiego odbyło się spotkanie lokalnej władzy samorządowej z najmłodszymi mieszkańcami naszej gminy urodzonymi w pierwszej połowie 2021 r. oraz ich rodzicami. Gospodarz Gminy Wójt Jarosław Jacek Poliwko, Przewodniczący Rady Gminy Bobrowniki Jarosław Bojarski,  Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Marzena Stańczak - Kaźmierska, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Gradkiewicz, Radni Rady Gminy Bobrowniki, Skarbnik Gminy Mirosława Kowalewska, Sekretarz Gminy Paweł Grudowski, Z-ca Kierownika USC Małgorzata Grudowska powitali najmłodszych wręczając rodzicom symboliczne sadzonki drzewa wraz z upominkami i listami gratulacyjnymi.

W dniu 25 sierpnia br. Kierownik Dziennego Donu Pobytu w Rachcinie przy udziale Urzędu Gminy Bobrowniki zorganizowali wyjazd dla podopiecznych do Gdańska, Westerplatte i Sopotu. W trakcie wycieczki uczestnicy zwiedzili symbol wybuchu II wojny światowej, starówkę w Gdańsku oraz molo w Sopocie.

Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób i ludzie stoją

Koło Kobiet w Rachcinie zajęło 1 miejsce w półfinale ogólnopolskiego Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich "Polska od kuchni". Wójt Gminy Bobrowniki oraz Przewodniczący Rady  Gminy serdecznie gratulują i dziękują za wspaniałą promocje Gminy  oraz życzą powodzenia w finale który odbędzie się w  25 września na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Znalezione obrazy dla zapytania gops

GOPS Bobrowniki informuje, że w dniu 24-25 sierpnia 2021 roku. (wtorek - środa) nastąpi wypłata świadczeń okresowych.  Kasa UG czynna w godzinach: 8:00 - 14:00

 

Znalezione obrazy dla zapytania: kasa ug

Informujemy, że w piątek 13.08.2021r. Kasa w Urzędzie Gminy Bobrowniki czynna będzie do godz. 11:00. 

Za utrudnienia przepraszamy.

Rozpoczęły się prace w ramach podpisanej umowy z firmą Energa Oświetlenie Sp. z o.o. Zgodnie z umową na terenie całej Gminy Bobrowniki nowe, energooszczędne lampy LED zastąpią dawne, energochłonne oprawy sodowe. Będzie jaśniej, ale przede wszystkim oszczędniej. Energa Oświetlenie będzie także odpowiedzialna za konserwację opraw oświetleniowych. Wymienionych zostanie 237 lamp. 

Znalezione obrazy dla zapytania gops zasiłek

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobrownikach informuje, że w dniu 13.08.2021r. (piątek) wypłacane będą zasiłki stałe. Kasa Urzędu Gminy czynna w godzinach 08:00 - 14:00. 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą