^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Znalezione obrazy dla zapytania stypendium gops

W dniach 16-17 grudnia(poniedziałek - wtorek)br. odbywać się będzie wypłata stypendiów szkolnych w formie gotówki oraz przelewów. Kasa Urzędu Gminy czynna w godzinach 8:00-14:00

Znalezione obrazy dla zapytania gops

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobrownikach informuje, że do 31 grudnia 2019r. przyjmowane będą wnioski na dożywianie dzieci w szkole na okres od stycznia do czerwca 2020 roku. W przypadku braku nowego wniosku dożywianie dziecka w szkole nie będzie kontynuowane. 

Druki do pobrania w pokoju nr. 1 Budynek „A” Urzędu Gminy Bobrowniki (stary budynek).

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłata świadczenia w ramach Rządowego Programu Rodzina 500 plus nastąpi w dniu 11 grudnia(środa) 2019r. Wypłata zarówno przelewem jak i gotówką. Kasa UG czynna w godzinach 8:00 - 14:00.

Jak co roku 6 grudnia Mikołaj nie zapomniał o najmłodszych z terenu Gminy Bobrowniki.

Znalezione obrazy dla zapytania gops

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłaty świadczenia rodzinnego nastąpią 9 grudnia br. (poniedziałek). Wypłata na konto oraz gotówką. Kasa UG czynna w godzinach 8:00 - 14:00.

Znalezione obrazy dla zapytania krus

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że od 1 grudnia 2019 r. ulegają zmianie kwoty miesięcznego przychodu powodujące zmniejszenie lub zawieszenie świadczeń emerytalno-rentowych.

W dniu dzisiejszym tj. 21 listopada br. w Świetlicy Przedszkola Samorządowego w Bobrownikach odbyła się uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Tym cywilnym odznaczeniem państwowym honorowane są pary, które przeżyły wspólnie co najmniej 50 lat w związku małżeńskim. Nadane przez Prezydenta RP medale wręczył Wójt Gminy Bobrowniki Pan Jarosław Jacek Poliwko w obecności Przewodniczącego Rady Gminy Pana Jarosława Bojarskiego, Członka Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pani Anety Jędrzejewskiej, Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu w Lipnie Pana Tadeusza Gradkiewicz oraz zastępcy kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Pani Małgorzaty Grudowskiej. W uroczystości udział wzięli również Radni Rady Gminy Bobrowniki

Znalezione obrazy dla zapytania usługi wywozu nieczystości

Informujemy, że usługę wywozu nieczystości płynnych świadczmy w poniedziałki, środy oraz piątki. Kontakt pod numerem telefonu 54 230 51 40, natomiast we wtorki, czwartki oraz soboty prosimy korzystać z usług firmy P.P.U.H. Teresa Wieczkiewicz. Kontakt pod numerem telefonu: 781 032 803

Znalezione obrazy dla zapytania pomoc techniczna ministerstwo rozwoju kujawsko pomorskie fundusze społeczne

Zapraszamy do udziału w konsultacjach internetowych w związku z aktualizacją Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Bobrowniki na lata 2018-2023.

Ankieta do wypełnienia dostępna tutaj: ANKIETA

Lokalny Program Rewitalizacji Gminy Bobrowniki na lata 2018-2023 dostępny tutaj: LPR 2018-2023 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą