^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Nowe harmonogramy odbioru odpadów na 2020 rok – pawlow.pl

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH NA DRUGIE PÓŁROCZE ROKU 2020  DOSTĘPNY TUTAJ: HARMONOGRAM

 Dobry Start 300 PLUS w 2020 roku - Sprawdź kiedy złożyć wniosek ...

Program „Dobry Start” to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód. To wsparcie dla 4,6 miliona uczniów.

Świadczenie dobry start przysługuje raz w roku na dziecko uczące się w szkole, aż do ukończenia przez nie 20. roku życiaDzieci niepełnosprawne, uczące się w szkole, otrzymają świadczenie do ukończenia przez nie 24. roku życia.

W piątek 26 czerwca br. z udziałem Wójta Gminy Bobrowniki Jarosława Jacka Poliwko, Przewodniczącego Rady Gminy Jarosława Bojarskiego,  oraz Kierownika GZO Beaty Domagalskiej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach. Ze względu na sytuację epidemiologiczną odbyło się ono tylko w obecności uczniów z klas 7 i 8. Serdecznie gratulujemy absolwentom oraz życzymy sukcesów w dalszej nauce w szkole średniej.

Znalezione obrazy dla zapytania wywożony obornik

Gospodarstwo Rolne Chów Drobiu Katarzyna Paściak informuje, że w dniach 29.06.2020r. 07.07.2020r. wywożony będzie obornik.

Za utrudnienia przepraszamy.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Rodzice, Pracownicy Szkoły, Przedszkola i Klubu Dziecięcego.

Drodzy Uczniowie !!! 

Dziękując za cały rok szkolny 2019/2020, który był rokiem innym niż wszystkie, pełnym nowych wyzwań, zdalnego nauczania i mierzenia się z nieznanym, gratulujemy osiągnięć i sprostania wyzwaniom dzisiejszych czasów.

Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach, Przedszkola Samorządowego w Bobrownikach i Klubu Dziecięcego „Bobrowiaczek”, dziękujemy za trud i zaangażowanie włożone w opiekę, nauczanie i wychowywanie naszych dzieci i młodzieży.

Szanownym Rodzicom dziękujemy za dobrą współpracę ze szkołą, przedszkolem i klubem i współtworzenie jej modelu tak, aby osiągnięcia Państwa dzieci stanowiły powód do dumy i zadowolenia.

Naszym Drogim Uczniom gratulujemy wszystkich indywidualnych sukcesów. Z satysfakcją musimy przyznać, że z roku na rok liczba otrzymywanych przez Was stypendiów Wójta Gminy Bobrowniki rośnie. Życzymy wspaniałych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji, wielu przygód i niezapomnianych przeżyć.

Wszystkim Państwu życzymy słonecznych urlopów i dobrego wypoczynku, abyśmy 1 września wrócili do szkół pełni nowej energii i sił do podjęcia nowych wyzwań edukacyjnych.

Wójt Gminy Bobrowniki - Jarosław Jacek Poliwko,

Przewodniczący Rady Gminy Bobrowniki - Jarosław Bojarski,

Kierownik Gminnego Zespołu Oświaty - Beata Domagalska.

Zdjęcie ilustracyjne

Zjawisko: gwałtowne wzrosty stanów wody

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: Dolna Wisła (pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie) 

Ważność: od godz. 09:16 dnia 22.06.2020 do godz. 06:00 dnia 23.06.2020 

Przebieg: W obszarach występowania prognozowanych opadów burzowych, na mniejszych rzekach oraz w zlewniach zurbanizowanych, mogą wystąpić gwałtowne wzrosty poziomu wody i podtopienia. W zlewniach kontrolowanych, w przypadku wystąpienia szczególnie intensywnych opadów, lokalnie  istnieje możliwość krótkotrwałego przekroczenia stanów ostrzegawczych bądź alarmowych 

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 35%. 

Uwagi: Informacja wydana w związku z prognozowanymi opadami o charakterze burzowym, które występują lokalnie. Ze względu na swój charakter, intensywny, punktowy opad, w miejscu jego wystąpienia może spowodować potencjalne zagrożenie hydrologiczne ze strony mniejszych rzek, jak i lokalne podtopienia (głównie na obszarach miejskich) 

Dyżurny synoptyk: Katarzyna Krzysztofik

Źródło informacji: Biuro Prognoz Hydrologicznych w Gdyni, Wydział Prognoz i Opracowań Hydrologicznych w Gdyni

 ostrzeżenie hydrologiczne nr.I:67

Znalezione obrazy dla zapytania gops zasiłek

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobrownikach informuje, że w dniu 24 czerwca(środa) br. wypłacane będą zasiłki okresowe i celowe. 

Prognoza IMGW: Śnieżny weekend - zagle.se.pl

Zjawisko: burze z gradem

Stopień zagrożenia: 2

Obszar: wszystkie powiaty 

Ważność: od godz. 11:00 dnia 20.06.2020 do godz. 02:00 dnia 21.06.2020 

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 30 mm do 40 mm, lokalnie do 50 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami grad. 

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%. 

Uwagi: brak. 

Dyżurny synoptyk: Michał Ogrodnik

Druhowie z OSP Bobrowniki przeprowadzili dezynfekcje placów zabaw na terenie Gminy Bobrowniki oraz teren Kaplicy w Gnojnie w której w najbliższą niedzielę odbędą się uroczystości odpustowe. Urządzenie do dezynfekcji zostało zakupione przez Urząd Gminy Bobrowniki. 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą