^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Znalezione obrazy dla zapytania gops

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłaty świadczenia rodzinnego nastąpią w dniach 13-14.02.2020 (czwartek-piątek). Wypłata na konto oraz gotówką. Kasa UG czynna w godzinach 8:00 - 14:00.

W dniach 8-9 lutego br. w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Bobrownikach odbył się pierwszy turnieju O Puchar Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy Bobrowniki w kategorii Żak 2011/2012 i Orlik 2009/2010.

Znalezione obrazy dla zapytania: szkolenie terapii poznawczo-behawioralnej zaburzeń u dzieci i młodzieży

Gmina Bobrowniki jako beneficjent realizujący projekt „Kompetencje kluczowe przyszłością” Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie ogólne, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, zwraca się z prośbą do instytucji prowadzących szkolenia, kursy i studia podyplomowe o przesłanie wyceny uczestnictwa jednej osoby na szkoleniu pn.:

  • „Roczne szkolenie w terapii poznawczo-behawioralnej zaburzeń u dzieci i młodzieży”

Prosimy o przesłanie wyceny najpóźniej do dnia 14 lutego 2020r

Znalezione obrazy dla zapytania program operacyjny pomoc żywnościowa

Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko wraz z Kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Lillą Lorenc informują, że po raz kolejny została pozyskana żywności unijna dla mieszkańców naszej gminy. Osoby kwalifikujące się do pomocy w formie żywności zapraszamy do odbioru żywności w Remizie strażackiej w dniach: od 17 do 19 lutego br.(poniedziałek-środa) w godzinach od 9:00 do 14:00. 

Znalezione obrazy dla zapytania czyste powietrze

W związku z naborem wniosków na dofinansowanie w ramach programu Czyste Powietrze", poniżej niezbędne dokumenty i informacje na temat programu.

W remizie Ochotniczej Straży Pożarnej spotkali się w niedzielę członkowie miejscowego koła pszczelarzy. - Oprócz bieżących spraw organizacyjnych musimy

fot. Wojciech Alabrudziński

W niedziele 2 lutego br. odbyło się comiesięczne spotkanie Koła Pszczelarzy w Bobrownikach. Spotkanie otworzył prezes koła Pan Dariusz Domagalski który przywitał zebranych gości.

Informujemy, że od 3 lutego 2020r. do 2 marca 2020r. przyjmowane będą wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

Dzisiaj w Urzędzie Gminy Bobrowniki odbyło się pożegnanie odchodzącej po 35 latach pracy na emeryturę Pani Danuty Sadowskiej, która w latach 1999-2020 zatrudniona była w Urzędzie Gminy Bobrowniki. Nie zabrakło życzeń i wzruszeń. Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko przekazał emerytowanej już pracownicy upominek. Pani Danucie życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności!

Czas karnawału to wyjątkowa okazja do tego aby sprawić naszym dzieciom ogromną radość płynącą z wesołych zabaw, tańców i przebierańców. W piątek 24  stycznia 2020 r. w Klubie Dziecięcym ,,Bobrowiaczek” odbył się długo oczekiwany przez maluszki bal karnawałowy.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą