^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Starostwo Powiatowe w Ełku - Utrudnienia w ruchu

W dniu 18.09.2020r. (piątek) w ze względu na naprawy gwarancyjne na ulicach: Senatorskiej, Włocławskiej, Placu Wolności oraz Nieszawskiej wystąpią utrudnienia w ruchu. Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy. 

W dniu dzisiejszym tj. 15.09.2020r. po raz kolejny, na zaproszenie Wójta Gminy Bobrowniki Jarosława Jacka Poliwko odbyło się spotkanie lokalnej władzy samorządowej z najmłodszymi mieszkańcami naszej gminy urodzonymi w pierwszej połowie 2020 r. oraz ich rodzicami. Gospodarz Gminy Wójt Jarosław Jacek Poliwko, Wiceprzewodniczącą Rady Gminy Marzena Stańczak - Kaźmierska, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Gradkiewicz oraz Radni powitali najmłodszych wręczając rodzicom symboliczne sadzonki drzewa wraz z upominkami i listami gratulacyjnymi.

 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do włączenia się w tegoroczną proekologiczną akcję „Sprzątanie świata” pod hasłem „Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję.”, zaplanowaną w Bobrownikach na 18 września br. Zachęcamy do zgłaszania się drużyn lub osób indywidualnych, które otrzymają worki (koloru białego i żółtego) i zajmą się wybranym przez siebie obszarem.

Znalezione obrazy dla zapytania podatek akcyzowy

Referat finansowy informuje, że decyzje o zwrocie podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej należy odbierać w Urzędzie Gminy Bobrowniki - pokój nr 14 (budynek"B" Urzędu Gminy tj. "nowy" budynek).

IX edycja konkursu stypendialnego ENERGA-OPERATOR SA - Aktualności ...

Planowe Wyłączenia dla REJONU DYSTRYBUCJI WE WŁOCŁAWKU:

Dnia 10.09.2020 w godz. 10.00 do 13.30 stacja Bógpomóż Nowy 1 obwód 400,

Dnia 14.09.2020 w godz. 10.30 do 13.30 stacja Bobrowniki Osiedle 1 obwód 800,

Rozpoczęliśmy kolejny etap modernizacji ulic w Bobrownikach, ulica Różana posiadać będzie nawierzchnie z kostki brukowej.

W dniu 6 września br. w Kościele pod wezwaniem św. Anny w Bobrownikach odbyła się uroczysta msza św. w intencji rolników oraz podziękowania za tegoroczne zbiory. Mszę świętą odprawił ks. Jacek Buta. Podczas mszy głos zabrał Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Polikwo który w imieniu swoim jak i lokalnych władz samorządowych podziękował rolnikom za ich ciężką pracę i codzienny trud. Na koniec mszy św. ks. Jacek Buta poświęcił chleb którym podzielono się w dowód jedności i wspólnoty oraz szacunku dla ciężkiej pracy na roli.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą