^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut.


Znalezione obrazy dla zapytania woda kranUrząd Gminy Bobrowniki informuję, iż przeprowadzono modernizacje punktu ujęcia wody w Bobrownikach mające na celu wyeliminowanie przerw w dostawie wody do sołectw: Bobrowniki, Bógpomoż, Polichnowo, Brzustowa, Rybitwy oraz Rachcin, ponadto trwają przygotowania do budowy nowego ujęcia wody w miejscowości Bobrownickie Pole.

O dalszych działaniach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Znalezione obrazy dla zapytania burze

Burze z gradem
stopień: 2
prawdopodobieństwo: 85%

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami
od 20 mm do 30 mm oraz porywami wiatru do 95 km/h. Miejscami grad.

Ważne:
Od: 2018-06-21 15:00:00
Do: 2018-06-21 20:00:00


synoptyk IMGW-PIB: Anna Zielińska-Szefka
Czas wydania: 2018-06-21 07:39:00
Biuro: Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni

W dniu 19  czerwca br. po rozstrzygnięciu przetargu nieograniczonego Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Pawła Grudowskiego podpisał umowy z firmą: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. ul. Wojska Polskiego 8, 87-600 Lipno na wykonanie zadań pn: "Przebudowa drogi gminnej publicznej w miejscowości Stara Rzeczna Sołectwo Brzustowa, Gmina Bobrowniki" oraz "Przebudowa drogi gminnej publicznej w miejscowości Bobrownickie Pole, Gmina Bobrowniki"

Znalezione obrazy dla zapytania susza rolnictwo

Wójt Gminy Bobrowniki  informuje, że w Urzędzie Gminy Bobrowniki można składać wnioski w celu określenia strat w uprawach rolnych spowodowanych przez suszę. Po powołaniu komisji przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego złożone wnioski będą podstawą do sporządzenia protokołów strat.

14 czerwca 2018 roku Przedszkole Samorządowe w Bobrownikach zorganizowało uroczysty Dzień Mamy i Taty. Uroczystość odbyła się na sali w Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Bobrownikach. 

Sprawozdanie z badań parametrów grupy A w próbkach wody do spożycia z wodociągów w Bobrownikach oraz w Bobrownickim Polu.

Znalezione obrazy dla zapytania woda z kranu

Informacja

W związku z niewystarczająca ilością wody zdatnej do spożycia i wysokim zapotrzebowaniem na nią w okresie letnim, Urząd Gminy Bobrowniki informuje, iż zostały podjęte działania przygotowania dokumentacji oraz wszelkich pozwoleń wodno-prawnych w celu budowy nowego ujęcia wody w miejscowości Bobrownickie Pole.

Prosimy o cierpliwość.

O dalszych działaniach będziemy Państwa informować na bieżąco.

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania kujawsko pomorskie marszałekZnalezione obrazy dla zapytania msitZnalezione obrazy dla zapytania starostwo powiatowe w lipno

 

 

Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Poliwko przy kontrasygnacie Skarbnika Pawła Grudowskiego w ostatnim czasie podpisał umowy o dofinansowanie realizacji operacji.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą