^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Znalezione obrazy dla zapytania chlorowanie wody

Od dnia 19 października(piątek) do 20 października(sobota), woda z ujęcia publicznego Bobrowniki będzie chlorowana. W związku z tym może wystąpić nieprzyjemny zapach i pogorszenie jakości wody. Prosimy o wyrozumiałość.

Znalezione obrazy dla zapytania brak wody

 

W związku z awarią w dniu dzisiejszym (piąteknastąpi czasowy brak dostępu do wody z sieci na ulicy włocławskiej (od Ośrodka Zdrowia do państwa Szulikowskich). Trwają pracę mające na celu usunięcie awarii. Za utrudnienia przepraszamy.

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłata świadczenia w ramach Rządowego Programu Rodzina 500 plus w formie przelewu nastąpi w dniu dzisiejszym tj 18.10.2018r (czwartek). 

W dniu dzisiejszym, Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko wraz ze Skarbnikiem Panem Pawłem Grudowskim, podpisali umowę o dofinansowanie projektu pt. „Godzimy życie zawodowe i rodzinne w Gminie Bobrowniki - utworzenie Klubu Dziecięcego”. Dzięki pozyskaniu środków z Europejskiego Funduszu Społecznego w kwocie 562 759,58 zł,możliwe jest sfinansowanie funkcjonowania Klubu Dziecięcego „Bobrowiaczek”.

Dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w dniu wczorajszym Członek Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pani Aneta Jędrzejewska wraz z Wójtem Gminy Bobrowniki Jarosławem Jackiem Poliwko oraz Przewodniczącym Rady Gminy Bobrowniki Tadeuszem Gradkiewicz przekazali zespołowi Wiślanin Bobrowniki nowy komplet stroi sportowych.

Znalezione obrazy dla zapytania świadczenia rodzinne

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłaty świadczenia rodzinnego nastąpią w  dniach 18-19 października br. (czwartek-piątek). Kasa Urzędu Gminy czynna w godz. 8.00 - 14.00.

Znalezione obrazy dla zapytania energa

Planowe Wyłączenia dla REJONU DYSTRYBUCJI WE WŁOCŁAWKU

Znalezione obrazy dla zapytania gops

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobrownikach informuje, iż w związku z brakiem środków zasiłek stały zostanie wypłacony w późniejszym terminie. O terminie wypłaty poinformujemy na stronie internetowej Urzędu.

Urząd Gminy Bobrowniki zakupił nową posypywarkę PIAST RCW 3. Będzie ona wykorzystywana od pierwszych opadów śniegu w celu  posypywania dróg Gminnych.


Wniosek o dofinansowanie projektu "Godzimy życie zawodowe i rodzinne w Gminie Bobrowniki - utworzenie Klubu Dziecięcego" został oceniony pozytywnie podczas oceny formalno-merytorycznej i negocjacji, tym samym został przyjęty do realizacji. W związku powyższym, dzięki staraniom Wójta Gminy Bobrowniki Jarosława Jacka Poliwko, pozyskano środki na funkcjonowanie Klubu Dziecięcego "Bobrowiaczek" w wysokości 562 759,58 zł.

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą