^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Połączone ze sobą: Po lewej logo Funduszy Europejskich, Wiedza Edukacja Rozwój Po środku flaga Rzeczypospolitej Polskiej Po prawej flaga Unii Europejskiej, Europejski fundusz SpołecznyDodatkowe środki z PFRON dla Małopolski | Zakopane - oficjalny serwis  internetowy

Wójt Gminy Bobrowniki informuje, że w związku z pozyskanym dofinansowaniem od dnia 01 lutego 2021r. uruchamia bezpłatną usługę transportową door-to-door dla mieszkańców Gminy Bobrowniki, którzy:

1)    ukończyli 18 lat,

2)    posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (lub równoważne),

3)    mają problemy w poruszaniu się,

4)    nie posiadają takiego orzeczenia, ale ze względu na wiek lub stan zdrowia, nie mają możliwości wydostać się z domu i dotarcia bez wsparcia osób trzecich do miejsca docelowego.

Usługa polega na zapewnieniu przejazdu i pomoc w dotarciu do miejsca docelowego.

Osoby zainteresowane usługą proszone są o kontakt:

  • dzwoniąc  pod numer telefonu 54 230 51 32 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00,
  • wysyłając sms pod numer: 606-863-980
  • wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    • wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej gminy w zakładce „usługa door to door” lub w sekretariacie Urzędu Gminy Bobrowniki
    • osobiście w Urzędzie Gminy Bobrowniki.

Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie usługi transportowej door-to-door dostępnej na stronie internetowej Gminy Bobrowniki w zakładce „usługa door to door”.

Wartość projektu grantowego 336.000,00zł. Wkład Funduszy Europejskich 84,28% 283.180,80zł

Umowa o przyznanie grantu w ramach projektu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pn. „Usługi indywidualnego transportu door-to-door oraz poprawa dostępności architektonicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych" dofinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) 2014-2020 Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym.

 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą