^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Komisja powołana przez Wójta Gminy Bobrowniki Jarosława Jacka Poliwko do przeprowadzenia gminnego konkursu ekologicznego dokonała oceny prac plastycznych nadesłanych przez uczniów Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach i fotoreportaży wykonanych przez uczniów Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Bobrownikach. Nagrody ufundowano przy udziale środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu. Poniżej informacja Komisji. 

 GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY

pn. NATURA 2000 w GMINIE BOBROWNIKI

Uprzejmie informujemy, że komisja konkursowa powołana przez Wójta Gminy Bobrowniki Zarządzeniem nr 45/2015 z dnia 26 czerwca 2015 r. w składzie:

1. Wioletta Kopczyńska - przewodnicząca,

2. Beata Domagalska - członek,

3. Katarzyna Mamrzyńska - członek

dokonała oceny prac uczniów ze szkół z terenu Gminy Bobrowniki w gminnym konkursie ekologicznym pn. "NATURA 2000 w GMINIE BOBROWNIKI", który został przeprowadzony w dwóch kategoriach. W kategorii pierwszej: uczniowie szkół podstawowych - konkurs plastyczny i w kategorii drugiej: uczniowie gimnazjum - konkurs fotograficzny.

W kategorii - szkoły podstawowe, wpłynęły 53 prace plastyczne wykonane przez uczniów Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach, w kategorii - gimnazjum - 5 fotoreportaży uczniów Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Bobrownikach. 

Znamy już zwycięzców konkursu, jednak zgodnie z regulaminem konkursu ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród 6 laureatom nastąpi podczas Diecezjalno-Powiatowo-Gminnych Dożynek w dniu 29 sierpnia 2015 r. w Bobrownikach. 

Nagrody dla zwycięzców i uczestników konkursu ekologicznego "NATURA 2000 w GMINIE BOBROWNIKI" zostały dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu. 

Uczniom oraz ich Opiekunom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie!

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą