^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

 

W dniu dzisiejszym z okazji przypadającego na 1 czerwca Dniu Dziecka przedstawiciele władz samorządowych odwiedzili placówki oświatowe znajdujące się w Gminie Bobrowniki. W tym roku po raz pierwszy upominki z okazji dnia dziecka otrzymali podopieczni nowo powstałej jednostki Dziennego Domu Pobytu Senior + w Rachcinie.

Nadane przez Prezydenta RP medale wręczył Jarosław Jacek Poliwko, wójt gminy w obecności przewodniczącego rady gminy Jarosława Bojarskiego, a także radnych i zaproszonych gości

 

Artykuł dostępny tutaj: lipno.naszemiasto.pl

W dniu dzisiejszym tj. 27 maja br. w Świetlicy Przedszkola Samorządowego w Bobrownikach odbyła się uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Tym cywilnym odznaczeniem państwowym honorowane są pary, które przeżyły wspólnie co najmniej 50 lat w związku małżeńskim. 

Logo ARiMR do pobrania | Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

W związku z wejściem w życie z dniem 15 maja 2021 r. ustawy z dnia 15 kwietnia 2021 r. o zmianie ustawy o płatnościach w ramach systemów wsparcia bezpośredniego oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2021 r. poz. 904) zmianie uległy przepisy ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 (Dz. U. z 2021 r. poz. 182 i 904).

Nastąpiła zmiana przepisów, dotyczących biegu postępowań prowadzonych przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, wprowadzonych w związku z pandemią Covid-19.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że aplikacja mobilna !go Gmina Bobrowniki stworzona przez firmę Cityway Sp. z o.o. jest już dostępna w sklepie Google Play.

Gminna aplikacja mobilna !go Gmina Bobrowniki jest otwartą platformą mobilną dla mieszkańców gminy do szybkiej, dwustronnej komunikacji mobilnej z różnymi lokalnymi instytucjami oraz samorządem. 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą