^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych - Informacje - Miasto ...

Ze względu na obecną sytuację pogodową (upały) prosimy Mieszkańców o wystawianie odpadów komunalnych w dniu w którym przypada termin ich odbioru z posesji o godzinie 6:00. Ewentualne opóźnienie w odbiorze mogą wynikać z krótszego czasu pracy wynikającej z wysokich temperatur.  Prosimy o wyrozumiałość. 

 

 

Ostrzeżenia IMGW - intensywne opady deszczu i możliwe przekroczenia stanu  wód

Zjawisko: upał

Stopień zagrożenia: 2

Obszar powiatów: wszystkie powiaty 

Ważność: godz. 12:00 dnia 18.06.2021 do godz. 20:00 dnia 21.06.2021 

Przebieg: Prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień od 30°C do 34°C. Temperatura minimalna w nocy od 16°C do 20°C. 

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%. 

Uwagi: Ostrzeżenie może być kontynuowane. Temperatura maksymalna 20.06 lokalnie do 29°C 

Dyżurny synoptyk: Krzysztof Woźniak 

Źródło informacji: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni. Ostrzeżenie nr 79.

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Białymstoku dla hodowców  trzody chlewnej - Strona Urzędu Miejskiego w Choroszczy

W związku z aktualną sytuacją epizootyczną oraz koniecznością zwiększenia świadomości społecznej w zakresie zagrożenia jakim jest afrykański pomór świń (ASF) i wysoce zjadliwa grypa ptaków (HPAI) prosimy o zapoznanie się z załączonymi poniżej informacjami.

Znalezione obrazy dla zapytania: ugbobrowniki herb

Przypominamy, o konieczności dostarczenia faktur dotyczących artykułów edukacyjnych do stypendium szkolnego. Faktury należy dostarczyć najpóźniej do 25 czerwca 2021r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gryficach - Home |  Facebook

Bezpłatne webinarium odbędzie się w dniu 24 czerwca 2021 r. w godzinach 10:00 – 11:30. To już kolejne spotkanie informacyjne dotyczące wsparcia dla osób, które chcą założyć własną firmę. Na obszarze naszego województwa trwa nabór do projektu realizowanego przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. Co ważne, dofinansowanie mogą uzyskać również osoby które są zatrudnione, gdy ich wynagrodzenie nie przekracza minimalnego

 

10 czerwca br. podczas XXXII sesji Rady Gminy Bobrowniki, Wójt Gminy Jarosław Jacek Poliwko otrzymał absolutorium. Komisja Rewizyjna Rady Gminy Bobrowniki po rozpatrzeniu sprawozdania Wójta z wykonania budżetu za 2020 rok oraz po zapoznaniu się z uchwałą Regionalnej Izby Obrachunkowej w Bydgoszczy zwróciła się z wnioskiem do Rady Gminy Bobrowniki o udzielenie absolutorium Wójtowi Gminy Bobrowniki. Radni jednogłośnie głosowali za udzieleniem absolutorium.

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 użytkowników, w tym Aneta Jędrzejewska i Konrad Strużyna i ludzie stoją

Działający na terenie Gminy Bobrowniki Klub sportowy Wiślanin Bobrowniki przy współpracy z Urzędem Gminy pozyskał dofinansowanie w kwocie 50000 złotych. Środki przeznaczone zostaną na zajęcia sportowe i edukacyjne dla dzieci i młodzieży.

IX edycja konkursu stypendialnego ENERGA-OPERATOR SA - Aktualności ...

Planowe Wyłączenia dla REJONU DYSTRYBUCJI WE WŁOCŁAWKU:

Dnia 07.06.2021 w godz. 09.30 do 13.30 stacja BIAŁE BŁOTA 1 obwód 200 Rybitwy

Trwają prace remontowe budynku "A" Urzędu Gminy. Pierwszy etap prac polega na wymianie pokrycia dachu na budynku, kolejnym etapem prac będzie wykonanie elewacji. 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą