^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Gmina Bobrowniki otrzymała WSTĘPNE PROMESY DOTYCZĄCE DOFINANSOWANIA INWESTYCJI Z PROGRAMU RZĄDOWY FUNDUSZ POLSKI ŁAD: PROGRAM INWESTYCJI STRATEGICZNYCH. W dniu dzisiejszym na uroczystej gali promesy odebrali: Sekretarz Gminy, Zastępca Wójta Gminy Bobrowniki Paweł Grudowski oraz Skarbnik Gminy Mirosława Kowalewska. Całkowita kwota dofinansowania związanych z programem wyniesie 8.489.764,75 zł. 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miechowie

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłaty świadczenia rodzinnego nastąpią dnia 

22.11.2021r. (poniedziałek)

Kasa Urzędu Gminy czynna w godz. 8.00 - 14.00.

W dniu 14 listopada 2021r. przypadał Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Z tej okazji odbyło się spotkanie seniorów z naszej gminy z przedstawicielami władz samorządowych.

500+ – Ośrodek Pomocy Społecznej w Kostrzynie

GOPS Bobrowniki informuje, że wypłata świadczenia w ramach Rządowego Programu Rodzina 500 plus w formie przelewu jak i gotówki ze względu na awarie systemu bankowego nastąpi w dniu tj. 19.11.2021r. (piątek).

11 listopada br. zorganizowano gminne obchody rocznicy odzyskania niepodległości. Uroczystości rozpoczęto mszą św. w intencji ojczyzny, po której uczniowie ze szkoły podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach zaprezentowali krótki i treściwy montaż słowno – muzyczny. Mszę św. odprawił i homilię wygłosił ks. prof. dr hab. Zdzisław Pawłowski, proboszcz parafii p.w. św. Anny w Bobrownikach

Konsultacje społeczne - Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku - Portal  Gov.pl

Wójt Gminy Bobrowniki zarządza przeprowadzenie konsultacji społecznych, których przedmiotem jest projekt dokumentu pn. „Lokalny Program Rozwoju Gospodarczego Gminy Bobrowniki”. Treść dokumentu jest dostępna TUTAJ. Zachęcamy do zgłaszania uwag na załączonym formularzu. W najbliższym czasie odbędą się spotkania z przedsiębiorcami oraz innymi interesariuszami w celu omówienia Lokalnego Programu Rozwoju Gospodarczego Gminy Bobrowniki. Zapraszamy mieszkańców Gminy Bobrowniki, przedsiębiorców i wszystkich zainteresowanych rozwojem przedsiębiorczości na konsultacje społeczne, które odbędą się dnia 12 listopada 2021 roku (piątek) o godzinie 15:00 w sali Przedszkola Samorządowego w Bobrownikach ul. Kościelna 5.

W ramach projektu "Regiogmina" realizowanego na terenie Gminy Bobrowniki wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Szkołą Główną Handlową w Warszawie oraz Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu, nawiązaliśmy współpracę z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną, która realizuje projekty w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Wszystkich Mieszkańców Gminy Bobrowniki i Gości zapraszamy na obchody Narodowego Święta Niepodległości w Gminie Bobrowniki, które rozpoczną się Mszą Św. w kościele parafialnym p.w. św. Anny w Bobrownikach o godz. 12:00. Po Mszy św. nastąpi przemarsz pod zbiorową mogiłę Polaków zgładzonych w 1939 r. przez niemieckich okupantów.

Serdecznie zapraszamy!

Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko

Przewodniczący Rady Gminy Jarosław Bojarski

Proboszcz Parafii p.w. św. Anny w Bobrownikach ks. prof. Zdzisław Pawłowski

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą