^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Wójt Gminy Bobrowniki Jarosław Jacek Poliwko wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Tadeuszem Gradkiewicz i Kierownikiem Gminnego Zespołu Oświaty Beatą Domagalską przyjęli odchodzącą z początkiem roku szkolnego 2015/2016 na emeryturę Panią Krystynę Kopczyńską, nauczyciela prowadzącego zajęcia z plastyki i rewalidacji w Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Bobrownikach. Spotkanie było okazją do podsumowań i podziękowań za wieloletnią pracę w szkolnictwie. 

Pierwszą placówką oświatową, w której pracowała Pani Krystyna Kopczyńska była Zasadnicza Szkoła Zawodowa przy Państwowym Zakładzie Wychowawczym w Toruniu. Prowadziła tam praktyczną naukę zawodu w latach 1980-1985. Z dniem 1 września 1985 r. rozpoczęła pracę w Szkole Podstawowej w Bobrownikach jako nauczyciel plastyki i zajęć technicznych. Wraz z powołaniem Gimnazjum w Bobrownikach 1 września 1999 r. rozpoczęła w tej placówce nauczanie plastyki i techniki będąc również wychowawcą klas gimnazjalnych. 

W związku z przejściem na zasłużoną emeryturę dziękujemy Pani Krystynie za lata pracy na rzecz bobrownickiej oświaty życząc zdrowia i wszelkiej pomyślności. 

Przewodniczący Rady Gminy

Tadeusz Gradkiewicz

Wójt 

Jarosław Jacek Poliwko

 

 

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą