^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, przedstawiciele władz samorządowych odwiedzili placówki oświatowe działające na terenie Gminy Bobrowniki, aby wspólnie z najmłodszymi mieszkańcami świętować ten wyjątkowy dzień.

Wizyty złożyli Burmistrz Gminy Bobrowniki, Jarosław Jacek Poliwko, oraz Kierownik Gminnego Zespołu Oświaty pani Beata Domagalska. Odwiedzili oni Przedszkole Samorządowe w Bobrownikach, Klub Dziecięcy „Bobrowiaczek”, Szkołę Podstawową im. Karola Wojtyły w Bobrownikach oraz Punkt Przedszkolny w Rachcinie.

Z okazji święta dzieci najmłodsi mieszkańcy gminy otrzymali serdeczne życzenia oraz drobne upominki. Prezenty trafiły również do podopiecznych Dziennego Domu Pobytu Senior+ w Rachcinie, co było miłym gestem integrującym pokolenia i podkreślającym wyjątkowy charakter tego dnia.

Dzień Dziecka był doskonałą okazją do spotkań, rozmów oraz wspólnego świętowania w atmosferze radości i uśmiechu. Wszystkim dzieciom życzymy wielu powodów do szczęścia, spełnienia marzeń oraz beztroskiego dzieciństwa.

FTORELACJA

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą