^Powrót na górę strony

Gmina Bobrowniki

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
 

lubuska.policja.gov.pl/dokumenty/zalaczniki/135...

Pragnę przypomnieć wszystkim Mieszkańcom Gminy, że od 1 kwietnia br. na terenie całego kraju odbywa się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Udział w spisie powszechnym jest obowiązkowy, a wszystkie zebrane dane podlegają bezwzględnej ochronie. Obowiązkową, a jednocześnie najbezpieczniejszą i najwygodniejszą formą udziału w spisie jest samospis, korzystając z aplikacji spisowej na stronie Narodowego Spisu Powszechnego. Zachęcam do zalogowania się na stronie spis.gov.pl w celu uzupełnienia formularza spisowego. Najlepiej nie odkładać obowiązku spisowego do ostatniej chwili.

 

      Dzięki formularzowi internetowemu mogą Państwo spisać się w dogodnym czasie i miejscu. Osoby nieposiadające możliwości dokonania samospisu w domu ze względu na brak dostępu do internetu mogą to uczynić w Urzędzie Gminy Bobrowniki, gdzie jest przygotowane stanowisko komputerowe, a pomocą służą pracownicy Gminnego Biura Spisowego. Metodą uzupełniającą samospis jest spisanie się przez telefon, dzwoniąc na infolinię pod nr 22 279 99 99 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 18.00). 

     Jeżeli nie spiszą się Państwo samodzielnie, skontaktuje się z Państwem rachmistrz spisowy, który będzie dzwonił do Państwa z numeru telefonu 22 828 88 88 lub zbierze informacje poprzez wywiad bezpośredni. Należy jednak pamiętać, że rachmistrzowi nie można odmówić realizacji spisu. Pamiętajmy, że podczas spisu nikt nie powinien żądać podania danych do kont oraz kart bankowych, pod żadnym pozorem takich danych nie udostępniajmy ! Uprzejmie proszę o przekazywanie tej informacji osobom starszym z Państwa rodzin, znajomym i sąsiadom. Pomóżmy w spisaniu się bliskim osobom, dla których samodzielne wywiązanie się z tego obowiązku może być trudnością. Niewywiązanie się ze zobowiązania obywatelskiego jakim jest Narodowy Spis Ludności i Mieszkań może nieść za sobą dotkliwe konsekwencje prawne, zgodnie z ustawą za odmowę udziału w spisie Sąd może orzec karę grzywny nawet do 5 tysięcy złotych. Jako gospodarz terenu, wypełniając także swój obowiązek współuczestniczenia w organizacji tego przedsięwzięcia, zapraszam Państwa do udziału w spisie, dlatego też proszę wszystkich Państwa o niezwłoczne dokonanie spisu.

Gminny Komisarz Spisowy
Jarosław Jacek Poliwko   

INFO GMINA

Szczepimy się przeciwko Covid-19. Znajdź swój punkt szczepień. - Narodowy  Instytut Samorządu Terytorialnego

  

 Znalezione obrazy dla zapytania krajowa mapa zagrożeń

Znalezione obrazy dla zapytania dane kontaktowe

Nr rachunku Gminy:

82 9542 0008 2012 0021 6948 0001

 

STAWKI PODATKOWE NA ROK 2021

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania dziennik ustaw

Znalezione obrazy dla zapytania ,monitor polski

 

    

  Narodowe Siły Rezerwowe

 

Odwiedziło nas

2652271
Dzisiaj
229
Twój adres IP: 44.200.175.255

COPYRIGHT 2001-2015   Strona Gminy Bobrowniki nad Wisłą