W środę 19 czerwca br. z udziałem Wójta Gminy Bobrowniki Jarosława Jacka Poliwko, Przewodniczącego Rady Gminy Jarosława Bojarskiego, Wiceprzewodniczącej Rady Gminy Marzeny Stańczak - Kaźmierskiej, Przewodniczącej Komisji Oświaty, Kultury, Ochrony Zdrowia, Opieki Społecznej, Sportu i Rekreacji Radnej Małgorzaty Pióreckiej, Przewodniczącej Rady Rodziców Marty Ziemeckiej - Winnickiej oraz Kierownika GZO Beaty Domagalskiej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły oraz Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Bobrownikach.
Z inicjatywy Gospodarza Gminy i przy aprobacie Radnych najlepsi uczniowie z placówek oświatowych otrzymali comiesięczne stypendium Wójta Gminy Bobrowniki
LISTA UCZNIÓW GIMNAZJUM W BOBROWNIKACH IM. ZIEMI DOBRZYŃSKIEJ OTRZYMUJĄCYCH STYPENDIUM WÓJTA GMINY BOBROWNIKI:
Katarzyna Jaromirska
|
Natalia Ostrowska |
Lena Kowalewska
|
Natalia Stojak |
Julia Dankowska |
Wiktoria Kielik |
LISTA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. KAROLA WOJTYŁY W BOBROWNIKACH OTRZYMUJĄCYCH STYPENDIUM WÓJTA GMINY BOBROWNIKI:
Gołębiewska Zuzanna |
Gołębiewski Antoni |
Grzankowski Karol |
Gutowski Kamil |
Krygier Natalia |
Malinowska Lidia |
Nesterowicz Maja |
Parzniewska Weronika |
Pażniewska Gabriela |
Piórecki Miłosz |
Sztuczka Michał |
Uzarski Piotr |
Chamera Julia |
Chojnacka Natalia |
Dankowska Zofia |
Domińczak Anastazja |
Głowińska Łucja |
Jabłońska Lena |
Jankowska Wiktoria |
Kacperek Zofia |
Krzyżosiak Wiktoria |
Majewska Nadia |
Makowska Julia |
Bakalarski Oliwier |
Kielik Karol |
Kopczyńska Julia |
Kopczyński Dominik |
Krygier Wiktoria |
Melerski Tobiasz |
Parzniewski Wojciech |
Stojak Mikołaj |
Stojak Anna |
Bojarski Szymon |
Ciarka Filip |
Dankowska Patrycja |
Krzyżosiak Oliwier |
Makowska Zuzanna |
Nowacki Sebastian |
Nowakowski Miłosz |
Stojak Alicja |
Szczęsna Gabriela |
Wójcik Weronika |
Frej Klaudia |
Gitner Marta |
Jaromirska Emilia |
Kalinowska Oliwia |
Kubiak Sebastian |
Lewandowska Nadia |
Nesterowicz Aleksandra |
Piórecki Szymon |
Stefańska Patrycja |
Janowska Julia |
Kalinowska Gabriela |
Kraziński Adam |
Pupkowska Amelia |
Suchalewski Szymon |
Sztuczka Daniel |
Żabicki Tymoteusz |
Grzankowska Dagmara |
Szczepankowska Wiktoria |
Szczepankowska Nikola |
Sztuczka Kinga |
Wołowska Oliwia |
Gitner Michał |
Gitner Jakub |
Lewandowska Karina |
Andrzejewski Maksymilian |
{gallery}2019/koniec{/gallery}